TRANSPORT


W ramach transportu drogowego realizujemy przewozy ładunków zarówno w kontenerach jak i przewozy konwencjonalne pojazdami plandekowymi na terenie Polski, pozostałych krajów Unii Europejskiej i nie tylko.

Współpracujemy z najlepszymi i renomowanymi przewoźnikami, którzy dysponują szeroką gamą pojazdów i naczep przystosowanych do transportu każdego rodzaju kontenerów. Posiadamy także własne pojazdy, dzięki czemu możemy zagwarantować Państwu wykonanie usług na najwyższym poziomie przy ich konkurencyjnej cenie. Umożliwiamy przewóz ładunków o zróżnicowanej kubaturze i tonażu w ramach transportu cało-pojazdowego

LOGISTYKA I MAGAZYNOWANIE


Oferujemy kompleksowe rozwiązania w zakresie usług logistycznych, dostosowane do konkretnych wymagań klientów. Bogate doświadczenie stwarzają warunki pozwalające na profesjonalną realizację obsługi na najwyższym poziomie.

Oferujemy usługi magazynowania towarów korzystając z partnerskich magazynów w celu świadczenia naszym klientom usług, związanych z przechowywaniem, konsolidacją, przepakowaniem, kontrolą wagową, asortymentową i inną, znakowaniem i przygotowaniem dokumentów przewozowych. Wykonujemy operacje magazynowe z różnego typu ładunkami. W naszych magazynach wykonywane są również usługi dodatkowe polegające na: foliowaniu i etykietowaniu, przygotowywaniu zestawów promocyjnych, przepakowywaniu, usługach celnych i akcyzowych, zarządzaniu zwrotami, analizie łańcucha logistycznego, konfekcjonowaniu towaru oraz sporządzaniu raportów dla Klienta.

Serdecznie zapraszamy do rozmów i współpracy!